Oscar Otomatik Kapı Sistemlerine Hoş Geldiniz!

Teknik Destek

Ücretsiz Keşif

İstanbul/Türkiye

Mimarsinan Mah. İbrahim Sok. No:31 Ataşehir/İstanbul

E-Mail

info@oscarotomatikkapi.com

Bir düşüp bir kalkıyor sıralama, sürekli uygulama ve yöntemler istiyor beni fotoselli de otomatik de döner de ve kepenk de birici yapmaya ne dersin 🙂

Günün haberi : Ben  kapılar üzerine hizmet sağlıyorum,binlerce referansa sahip firma olmakla beraber hizmetimi en iyi şekilde tamamlarım.

 

OTOMATİK KAPI : 1954’ te Dee Horton ve Lew Hewitt, otomatik kapıyı icat etti. İcattan hemen sonra seri üretime geçilmesi 6 seneyi almış. İlk otomatik kapının doğmasının ardında yatan fikir de oldukça ilginçtir. Horton ve Hewitt, bulundukları yerdeki kapıların aşırı rüzgarda zor kapanmasından ötürü otomatik kapıyı icat etmeyi düşünmüş ve üretmişlerdir.O yıllarda çok önemli bir icat kabul ediliyordu.

TELGRAF : William Cooke ve Charles Wheatstone isimli iki  İngiliz 1837 yıllarında , teller üzerinden elektrik akımı göndererek mesaj iletmeyi başardılar. Böylece ilk elektrikli telgraf makinesı ortaya çıktı. Elektrik akımı, alıcı cihazın kadranındaki bir dizi iğneyi hareket ettirerek ulaştırılacak mesajın ekranda belirmesine yardımcı oluyordu.

MORS ALFABESİ : 1843’ te Samuel Morse, telgraf mesajlarında nokta ve çizgilerden oluşan ünlü Mors Alfabesi’ ni geliştirdi. Morse, Baltimore’ den Washington’ a uzanan 60 km’ lik bir telgraf hattı kurarak, hattı başkanlık seçimleriyle ilgili haberleri iletmek için kullandı.

TELEFON : 1876’ da Alexander Graham Bell, telefonu icat etti. Bell ve Thomas Watson adlı elektrik mühendisi, bir gönderici ve bir alıcıdan oluşan bir düzenek yaptılar. Alıcı, sesi belli bir elektrik akımına dönüştürüyor ve bu akım bir tel aracılığı ile ahizeye taşınıyordu. Tarihteki ilk telefon görüşmesini, 10 Mart 1876‘ da Bell yapmıştır.

RADYO : 1902’ de İtalyan mucit Guglielmo Marconi, kablo ya da tel olmadan bir yerden diğerlerine mesaj göndermenin yolunu keşfetti. Böylece radyo doğdu. Marconi, radarın mucidi Hertz’ in yapmış olduğu deneyleri kullanarak bulunduğu yerden 9 metre uzaktaki bir kapı zilini çalmayı başarabiliyordu ve bunun için her hangi bir kabloya ihtiyaç duymuyordu. Kullandığı yönteme “elektromanyetik” adını vermişti.

Otomatik kapı sistemlerimizle fazla beğeni toplayan firmamız en çok tercih edilen sanal satış sitesi olmuş ve tanıtımlarında çok olumlu mesajlar almış bulunuyor.

Etiketler: otomatik kapı ürünleri,otomatik kepenk sistemleri,fotoselli kapı çeşitleri,döner kapı hizmetleri

 

En çok aranan kelimeler otomatik kapı otomatik kepenk fotoselli kapı döner kapı   oscarotomatikkapi.com farkıyla hizmetinizdeyiz.

Türkiyede böyle hizmet görülmedi oscar tasarım harikalarıyla dilden dile dolaşıyor firmamızın ince ve göze şık gelen tasarım harikaları fazla istek gördü

İnternet çarşısında sitemizi reklamlara veriyoruz sizlerin bize ulaşma oranı yükseliyor oscar ile farklılıklara açılan kapının başında duruyorsunuz haydi içeriye girelim

Sıralamada sitemiz  28 haziran 2012 perşembe

Sürekli yarışılan internet ortamına sitemizde girmiş bulunuyor. Her gün güncel tutulan firmamız sizlerin aramalarda bize daha rahat ulaşmanız için her türlü çalışmaları başlatmış bulunuyor ve bunu ekibimizce uyguluyoruz.

 2 . Sıralamada sitemiz yükseldi

Fotoselli de ve diğer kelimelerde web sitemiz iyicene yükseldi optimize sonuçları %99 olumlu oldu ve sürekli bu desteği veriyoruz.

Otomatik de Yarışılan Kelimelerin hikayesi

Kapı sistemlerin de firmamız diğerleriyle koşa koşa yarışıyor. Sürekli sarsılmaların olduğu internet sıralamsında günden güne farklılıklar gösteren sonuçlarda hemen hemen hep 1. sayfalarda