Oscar Otomatik Kapı Sistemlerine Hoş Geldiniz!

Teknik Destek

Ücretsiz Keşif

İstanbul/Türkiye

Mimarsinan Mah. İbrahim Sok. No:31 Ataşehir/İstanbul

E-Mail

info@oscarotomatikkapi.com

Yana kayar bahçe kapı motorları, müstakil konutların bahçe girişlerinde , apartman veya site türü binaların otopark girişlerinde, fabrika ve işletme girişlerinde her türlü demir ve ferforje kayar kapılarda özellikle tercih edilen mekanizmalardır.

NICE Yana kayar kapı motoru emniyetli, elektromekanik bir sistemdir. Kişisel ve endüstriyel kullanım için tasarlanıp dizayn edilmiştir.
NICE Yana kayar kapı motorları her türlü konut ve iş yerinizde kapınızdan otomatik olarak giriş çıkış yapılmasına olanak tanırlar.

NICE Yana kayar kapı motorları monofaze elektrik enerjisi ile çalışmakta olup kapı boyutlarına ve ağırlıklarına göre farklı güçlerde üretilmektedir.

NICE Yana kayar kapı motorları otomatik kapanma fonksiyonu ile ikinci bir komut vermeye gerek kalmadan kapının açık kalma riskini ortadan kaldırır. Otomatik kapanma süresi sistemin kullanıldığı projeye göre 5..300 Sn. arasında ayarlanabilir.

NICE Yana kayar kapı motorları kapının kapanma esnasında araç veya yaya ya çarpmaması için optik emniyet fotoselleri ile desteklenmiştir. Bu sayede kapı kapanırken arada araç veya insan var ise kapının kapanması emniyet açısından durdurulur. Kapanma işlemi aradan aracın veya insanın çıkmasından sonra kaldığı yerden devam ederek kapı otomatik olarak kapatılır.

NICE Yana kayar kapı motorları demir veya ferforje kayar kapı üzerine yerleştirilen orijinal NICE kremayer dişliler ile kapının açılıp kapanması sağlanır.

 Elektrik kesintilerinde kapınızı manuel olarak açma imkanı vardır.

Elektrik motoru yoğun çalışmaya uygun ve sıcaklık algılayıcısı (termik) ile korunmuştur.

Mekanizma ve parçalar özel sentetik gres yağı ile yağlanmıştır.

Mekanik durdurucular ve hareket sistemi özel RIB patentine sahiptir. Bu sistem içeride hareket eden mekanik parçalara gelebilecek parmaklı koruma avantajına sahiptir.

Elektrik kesintilerinde manuel açma imkanı bulunmaktadır.

Güçlü paslanmaz özellikte ve tozlara karşı korumalı ve kolayca temizlenebilen gövde ve bu gövde içerisinde mekanizmalar güvenli bir şekilde yerleştirilmiştir

Elektrik kesintilerinde kapınızı manuel olarak açma imkanı vardır.

Elektrik motoru yoğun çalışmaya uygun ve sıcaklık algılayıcısı (termik) ile korunmuştur.

Mekanizma ve parçalar özel sentetik gres yağı ile yağlanmıştır.

Mekanik durdurucular ve hareket sistemi özel NICE patentine sahiptir. Bu sistem içeride hareket eden mekanik parçalara gelebilecek parmaklı koruma avantajına sahiptir.

Elektrik kesintilerinde manuel açma imkanı bulunmaktadır.

Güçlü paslanmaz özellikte ve tozlara karşı korumalı ve kolayca temizlenebilen gövde ve bu gövde içerisinde mekanizmalar güvenli bir şekilde yerleştirilmiştir

NICE Yana kayar kapı motorlarına isteğe bağlı olarak manuel buton, uzaktan kumanda, optik emniyet fotoseli, loop dedektor, şifreli keypad, elektronik flaşör, kartlı geçiş sistemleri bağlanabilir ve kumanda edilebilir. Uzaktan kumanda ünitesi istenen sayıda ilave edilebilir.

NICE motorlar basit ve hızlı montaj imkanı sağlar. Kullanılmış olan malzemeler parçaları, suya, kire ve pasa karşı korur. Maksimum güç ve ömür elde etmeye yönelik olarak, elektrik motorları sıcaklık algılayıcıları (termik) tarafından ve mekanik aksam da özel VD 40 ile yağlanarak korunurlar. Açma anahtarı takılır takılmaz, özel mikro anahtarlar motoru güç hattından ayırır

ÖZELLİKLER:

 • Basit ve hızlı kullanım imkanı sağlar.
 • Ürünlerde kullanılmış olan malzemeler, dış hava şartlarına uygun kapak sistemi ile suya, kire ve pasa karşı korunur.
 • Maksimum güç ve ömür elde etmeye yönelik olarak, elektrik motorları sıcaklık algılayıcıları (termik) tarafından ve mekanik aksam da özel sentetik gres ile yağlanarak korunurlar.
 • Açma anahtarı takılır takılmaz, özel mikro anahtar, motoru hattından ayırır.
 • Elektrik kesintilerinde kapınız kilitli kalmaz. Elektrik kesilmelerinde manuel kullanım.
 • Programlanabilir binlerce kişisel güvenlik kodu.
 • Mikroişlemci kontrol ünitesi
 • Zincirli mekanizmalardan daha üstün ve dayanıklı olan kremayer dişli hareket sistemi.
 • Mevcut kapılara monte edilebilir.
 • Çok sessiz çalışma, kayar gibi hareket süreci.
 • Otomatik güç kapatma sayesinde mükemmel kaza emniyeti.
 • Uzaktan kumanda, buton kontrolü veya her türlü giriş kontrol sistemleri ile çalışabilme özelliği.
 • Elektronik ışıklı flaşör uyarı sistemi.
 • Optik emniyet fotoseli.
WhatsApp Canlı Destek
Şimdi Tıkla Ara!