Oscar Otomatik Kapı Sistemlerine Hoş Geldiniz!

Teknik Destek

Ücretsiz Keşif

İstanbul/Türkiye

Mimarsinan Mah. İbrahim Sok. No:31 Ataşehir/İstanbul

E-Mail

info@oscarotomatikkapi.com

Endüstriyel PVC Katlanır Hızlı Kapılar yoğun araç, forklift veya yaya  trafiğinin olduğu yerlerde özellikle tavsiye edilen bir kapı türüdür. Kapının sürekli açılıp kapanması nedeniyle oluşan tozu, nemi, gürültü ve görüntü kirliliğini azaltmak ve işletmelerde verimliliği artırmak için önerilmektedir.

Endüstriyel PVC Katlanır Hızlı Kapılar iç veya dış mekânlarda rahatlıkla yüzlerce kez açılıp kapanabilir. Yüksek çalışma performansı ve estetik görünümü ile endüstriyel tesislerde vazgeçilmez hale gelmiştir. İşletmelerin karlılığına olumlu katkılarda bulunmaktadır. Sarmal kapı sistemi dış darbelere karşı modüler olarak tasarlanmıştır, bu sayede hasar gören bölgeler modüler olarak değiştirilebilir.

Detaylı bilgi >>>

• Endüstriyel PVC Katlanır Hızlı Kapı Sistemi kendine özgü taşıyıcı ray sistemi ve kanal contalarının içerisindeki çift yönlü kıl fırçaları hem sızdırmazlığı sağlar, hem de kullanım ömrünü uzatır.
• Nikel krom kaplı paslanmaz çelikten mamül LCD Ekranlı Kontrol Ünitesi, Toshiba Hız Sürücülü olup, hızı 1.5 mt/sn den 0,30 mt/sn ’ye kadar ayarlanabilmekte ve Kontrol panosunun özel tasarımlı Endüstriyel Ortam dokunmatik Tuş Takımı sayesinde de kapı hakkındaki tüm bilgilere LCD Ekranda ulaşılmakta bu da kullanım kolaylığı sağlamaktadır.
• Hassas ayarlama noktaları için uygun Çift Kademeli Switch Gurubu, Kapı sistemini durma noktalarından önce yavaşlatarak rampalı sonlandırmasını sağlamaktadır.
• Endüstriyel PVC Sarmal Hızlı Kapı nın Fotosel Emniyet Sistemi sayesinde kapı hareket halindeyken insan veya cisimlere çarpması kontrol altına alınmıştır.
• Enerji kesilmelerinde Endüstriyel PVC Sarmal Hızlı Kapı’nın manuel kullanma kolu sayesinde kapı perde sistemi yukarı veya aşağı hareket ettirilerek kapı istenilen konuma getirilir.